Katevara teenused

lamekatused
Lamekatused
Kaldkatused
Kaldkatused
Fassaadid
Fassaadid
Kergpaneelid
Kergpaneelid
Dikumentatsioon
Dokumentatsioon

Katevara OÜ on ettevõte, mis pakub kindlaid ehitus- ja renoveerimisteenuseid.

 

  • Osutame kliendile mõõtmis- ja konsultatsiooniteenust vahetult objektil.
  • Lahendame sõlmüleminekud ja koostame objektidokumentatsiooni.
  • Koostöö edu ja eeldus on materjalide ja sõlmlahenduste eelkokkulepped (eskiisid) ja konstruktiivne omaniku järelevalve!
  • Insenertehnilised konsultatsioonid.

 

Lamekatustel oleme spetsialiseerunud SBS-katete paigaldamisele. Oleme omandanud suure kogemuse nii uusehituste kui ka renoveeritavate hoonetega. Lisaks pakume ekspertkonsultatsioone renoveerimisülesannete koostamisel. Hooldame ja haldame nii SBS kui PVC lamekatuseid.  

Kaldkatuste puhul teeme koostööd juhtivate katusematerjalide tootjate ja tarnijatega. Meil on laialdane tervikrenoveerimise ja uusehitamiskogemus. Soovi korral teostame järgnevaid täiendus ehitustöid koos dokumentatsiooniga: vihmaveesüsteemide-, redelite-, lumetõkete-, puhastusplatvormide ja turvaelementide paigaldamine.

Fassaaditöödest teostame puitelement-, metallprofiil-, alumiiniumkomposiit-, tsementplaat-, puitvooder- karkassehitustöid. Omame antud valdkonnas laialdast eritehnilist kogemust.

Kergpaneelide (SW) osas paigaldame kandevplekke ja kergseina- ning katusepaneele. Arvestades mehhanismide, sõlmede ja tehnilise eripäraga. Teeme koostööd juhtivate tootjate ja tarnijatega.